Witamy w Fani fify i piłki nożnej.
Witaj! (LogowanieRejestracja)


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaki jest niedrogi i solidny psychoterapeuta w Warszawie, szukam na już!

  (Tryb drzewa | Tryb normalny)
03-24-2017, 08:48 AM
Post: #1
Jaki jest niedrogi i solidny psychoterapeuta w Warszawie, szukam na już!
Witam potrzebuję dostać namiary na człowieka prowadzącego psychoterapię. Chodzi o dość ogólne problemy związane ze sferą emocji, relacji z innymi ludźmi, fobia społeczna – te klimaty. Byłem już w jednym miejscu i nikt mi tam sensownie nie pomógł. Może znacie jakiś gabinet w którym chodzi o pomaganie pacjentowi a nie o kasę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-24-2017, 09:38 AM
Post: #2
Jaki jest niedrogi i solidny psychoterapeuta w Warszawie, szukam na już!
Cóż, znam ten ból bo też miałem w przeszłości do czynienia z takimi niby specjalistami co suma sumarum wzięli sporo pieniędzy ale nie pomogli ani trochę. Wydaje się że musisz śledzić opinie na temat specjalistów i według tego klucza szukać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-24-2017, 10:21 AM
Post: #3
Jaki jest niedrogi i solidny psychoterapeuta w Warszawie, szukam na już!
Eh z psychoterapią to jest temat rzeka... Też kiedyś chodziłam, jako nastolatka miałam problemy depresyjne. Potem przeszło ale terapeutka do której chodziłam miała w tym raczej średni udział. Ale to nie oznacza że nie ma znakomitych fachowców bo są!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-24-2017, 12:56 PM
Post: #4
Jaki jest niedrogi i solidny psychoterapeuta w Warszawie, szukam na już!
Osobiście zachęcę Cię do wejścia tu - http://psychiatrzy.pl/psychoterapeuta-warszawa/. Bardzo wysoko oceniany instytut, pomagają od lat i mają wiele rekomendacji. Jeśli chcesz by zajął się Tobą doświadczony psychoterapeuta Warszawa raczej nie ma lepszych gabinetów. I cenowo sesje wypadają bardzo na plus.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-24-2017, 02:50 PM
Post: #5
Jaki jest niedrogi i solidny psychoterapeuta w Warszawie, szukam na już!
Stolica jest rozbudowanym rynkiem jak chodzi o tego rodzaju usługi. W końcu największe miasto więc w sumie nie może być inaczej. Radzę się dokładnie zorientować w temacie i wybrac tak żebyś był zadowolony z terapii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-24-2017, 03:22 PM
Post: #6
Jaki jest niedrogi i solidny psychoterapeuta w Warszawie, szukam na już!
Skuteczność psychoterapii zależy od wielu czynników a terapeuta jest tylko i aż jednym z nich. Wiem z doświadczenia że bardzo dużo znaczy również nastawienie pacjenta. Jak chcesz zmienić coś i masz świadomość problemu to już jest dobrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-24-2017, 03:37 PM
Post: #7
Jaki jest niedrogi i solidny psychoterapeuta w Warszawie, szukam na już!
Nie znam się zupełnie na tych tematach ale mój brat do niedawna chodził na takie sesje terapeutyczne. Jego zachowanie się zmieniło, uspokoił się, dużo zrozumiał. Dlatego myślę że tacy specjaliści mają ważne zadania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-24-2017, 05:49 PM
Post: #8
Jaki jest niedrogi i solidny psychoterapeuta w Warszawie, szukam na już!
Fobia społeczna – znam. W młodości chyba miałem klasyczną choć nie byłem zdiagnozowany. Na szczęście udało się ją przezwyciężyć z wiekiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Aktualny czas: 04-20-2024, 08:57 AM
Kontakt | My forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS