Witamy w Fani fify i piłki nożnej.
Witaj! (LogowanieRejestracja)


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kurs niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie?

  (Tryb drzewa | Tryb normalny)
05-05-2017, 06:41 AM
Post: #1
Kurs niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie?
Hej wszystkim. Dostałam ofertę pracy za granicą, ale jest tam wymagany język niemiecki. Chodzi o to że pracodawca woli zainwestować w kurs językowy dla mnie niż zatrudniać całkowicie nowa osobę. Czy ktoś może mi polecić jakiś kurs? Mogą być namiary na różne szkoły językowe itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2017, 09:19 AM
Post: #2
Kurs niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie?
Myślałaś może nad kursem internetowym albo mobilnym? Kiedyś słyszałam o takiej aplikacji na telefon polecanej w wielu krajach. Podobno jest tam bardzo dużo języków i różne poziomy trudności. No i jedna wielka zaleta, możesz uczyć się kiedy chcesz Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2017, 10:01 AM
Post: #3
Kurs niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie?
Zachęcam do zapoznania się z ofertą na stronie http://akademiawroclaw.pl/oferta/kurs-niemieckiego/. Sam jakiś czas temu szukałem kursu niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie i właśnie na ich stronie znalazłem fajny kurs. Bardzo intensywna nauka, po dwóch miesiącach umiem już naprawdę solidne podstawy a uczyłem się od zera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2017, 12:19 PM
Post: #4
Kurs niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie?
Korzystałem z tej szkoły językowej podczas przygotowań do matury. Bardzo fajnie wszystko przygotowane właśnie pod kontem tych egzaminów, długie zajęcia przez co dużo więcej się nauczysz i cena za kurs jest mega atrakcyjna. Ogólnie to polecam Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2017, 02:42 PM
Post: #5
Kurs niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie?
A tutaj nauka jest w jakiś grupach czy indywidualnie? Widziałam też takie kursy, co prawda są dużo droższe, ale nauka jest tam jeden na jeden z lektorem. Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2017, 04:34 PM
Post: #6
Kurs niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie?
Ja korzystałem z zajęć grupowych ale szczerze mówiąc nie orientuję się czy są zajęcia indywidualne. Wszystko zależy od ciebie, ale uwierz mi że praca w grupie jest dużo lepsza bo dużo uczysz się także od tych z boku Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2017, 07:09 PM
Post: #7
Kurs niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie?
Słyszałam dużo dobrych opinii na temat Akademii Wrocław. Znam też kilka osób prywatnie które wybrały kurs w tej szkole i bardzo sobie chwalą. Mają tam też kursy przygotowawcze pod konkretne profesje więc jak np. będziesz pracować w hotelarstwie to taki kurs tez jest dostępny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-05-2017, 08:08 PM
Post: #8
Kurs niemieckiego we Wrocławiu w dobrej cenie?
Popatrzę jeszcze w internecie ale wasza propozycja brzmi bardzo ciekawie. W sumie chyba wolę iść na zajęcia grupowe do sprawdzonej szkoły niż brać prywatne lekcje z których nie wiem co będzie Wink Dziękuję bardzo za odpowiedzi, pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Aktualny czas: 03-29-2024, 04:46 PM
Kontakt | My forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS