Witamy w Fani fify i piłki nożnej.
Witaj! (LogowanieRejestracja)


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaka biżuteria ślubna dla przyjaciółki?

  (Tryb drzewa | Tryb normalny)
06-07-2017, 05:42 AM
Post: #1
Jaka biżuteria ślubna dla przyjaciółki?
Dostałam poważną misję.Smile Pomagam przyjaciółce w przygotowaniach do ślubu i mam rozejrzeć się za jakąś biżuterią, która będzie pasowała do jej sukienki. Suknia jest prosta, gładka. Chciałybyśmy dodać jej trochę blasku dzięki kryształkom w biżuterii… Pytanie: gdzie szukać naprawdę ładnej biżuterii w rozsądnej cenie??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2017, 07:02 AM
Post: #2
Jaka biżuteria ślubna dla przyjaciółki?
Ja na waszym miejscu szukałabym w Internecie, można tam trafić na wiele fajnych okazji cenowych. Biżuteria Radziszewska ma świetną biżuterię z kryształów swarovskiego, powinny pasować do prostej sukienki, na pewno dodadzą jej blasku.Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2017, 09:38 AM
Post: #3
Jaka biżuteria ślubna dla przyjaciółki?
Popieram, warto rozejrzeć się w Internecie. Jak ostatnio zrobiłam sobie spacer po jubilerach w moim mieście to byłam trochę zawiedziona – przede wszystkim cenami…Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2017, 10:22 AM
Post: #4
Jaka biżuteria ślubna dla przyjaciółki?
a znacie jakiś konkretny sklep? Powiesz coś więcej o tej Radziszewskiej, gdzie mogę jej szukać?Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2017, 01:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-20-2018 07:53 PM przez ififa.)
Post: #5
Jaka biżuteria ślubna dla przyjaciółki?
jasne, najlepiej sprawdzić sobie ofertę na stronie internetowej: bizuteria-radziszewska.pl/category/bizuteria-bizuteria-slubna. Sprzedawana u nich biżuteria ślubna robi bardzo dobre wrażenie.Wink naszyjniki, kolczyki, bransoletki, pierścionki, co chcecie… Jeśli suknia faktycznie nie jest zbyt strojna to z dodatkami można jak najbardziej zaszaleć.Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2017, 01:30 PM
Post: #6
Jaka biżuteria ślubna dla przyjaciółki?
A jaką górę ma sukienka przyjaciółki? Zazwyczaj u Panny Młodej świetnie komponują się długie kolczyki i naszyjnik. Ale zależnie od tego, co ma w okolicach szyi, trzeba dobrać trochę inne stylizacje.Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-07-2017, 03:52 PM
Post: #7
Jaka biżuteria ślubna dla przyjaciółki?
nie jest zabudowana, z lekkim dekoltem. Chcemy postawić właśnie na długie kolczyki, naszyjnik i mama przyjaciółki chce jej zafundować jakąś ładną bransoletkę na ślub.Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Aktualny czas: 04-18-2024, 11:02 PM
Kontakt | My forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS