Witamy w Fani fify i piłki nożnej.
Witaj! (LogowanieRejestracja)


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co na odchudzanie i prawidłową pracę jelit?

  (Tryb drzewa | Tryb normalny)
12-01-2016, 01:03 AM
Post: #1
Co na odchudzanie i prawidłową pracę jelit?
Szukam czegoś, co wspomoże pracę jelit i jednocześnie okaże się skuteczne w odchudzaniu. Czy stosujecie jakieś suplementy, które moga w tym pomóc?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2016, 01:48 AM
Post: #2
Co na odchudzanie i prawidłową pracę jelit?
Dieta MŻ i dużo ruchu. Nie ma nic lepszego na chudnięcie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2016, 02:28 AM
Post: #3
Co na odchudzanie i prawidłową pracę jelit?
Nie wiem, w jakim jesteś wieku, ale podobno kobiety w okresie menopauzy chwalą sobie ten preparat https://www.aptekagemini.pl/climea-forte...letek.html. Z informacji na stronie wynika, że pomaga łagodzić objawy menopauzy i jest skuteczny, jesli chodzi o zachowanie smukłej sylwetki. Przypuszczam, że zawarty nim len i szyszki chmielowe po prostu regulują pracę jelit.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2016, 04:55 AM
Post: #4
Co na odchudzanie i prawidłową pracę jelit?
No to niby coś dla mnie, ale szukam czegoś specjalnie na jelita, bo mam spory problem z zaparciami i przypuszczam, że to mi przeszkadza w skutecznym odchudzaniu się
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2016, 06:48 AM
Post: #5
Co na odchudzanie i prawidłową pracę jelit?
No to mozesz sprawdzić jeszcze cos takiego https://www.aptekagemini.pl/dicoflor-30-x-30-kaps.html. To są typowe tabletki z żywmi kulturami bakterii, które odpowiadają za lepsze trawienie. Ulotce jest napisane, ze powinno się je stosować przy anybiotykoterpaii, ale jak cierpisz na zabicia to moze własnie dlatego ze masz ubogą florę bakteryjna w jelitach, tak własnie czesto bywa. Mozesz spróbować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2016, 07:44 AM
Post: #6
Co na odchudzanie i prawidłową pracę jelit?
Jak szukasz czego typowo na odchudzanie to apteka Gemini ma opisy wielu tego typu produktów. Nie będę sugerowała Ci konkretnego preparatu, żeby nie być posądzoną o reklamę, ale jak porównasz sobie kilka ulotek takich preparatów to szybko zorientujesz się, który z nich będzie najskuteczniejszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2016, 09:00 AM
Post: #7
Co na odchudzanie i prawidłową pracę jelit?
chyba właśnie tak zrobie, bo większość z tych rzeczy to tylko witaminy i nic więcej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Aktualny czas: 03-29-2024, 07:17 AM
Kontakt | My forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS