Fani fify i piłki nożnej
Tania kostka brukowa w Wielkopolsce – gdzie kupić? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Dom (/dzial-dom)
+--- Wątek: Tania kostka brukowa w Wielkopolsce – gdzie kupić? (/w-tania-kostka-brukowa-w-wielkopolsce-%E2%80%93-gdzie-kupic)



Tania kostka brukowa w Wielkopolsce – gdzie kupić? - Sqeer - 06-07-2017 09:00 AM

Szukam namiarow na jakąs hurtownie albo inną firme, która sprzedaje kostke brukową. Konkretnie chodzi mi o kostke betonową, ale nie typową kostke Bauma. Wiem, że tego typu kostke można kupic w pierwszej lepszej hurtowni materiałów budowlanych, ale mi zależy na niższej cenie, bo potrzebuje tego dosyc dużo.


Tania kostka brukowa w Wielkopolsce – gdzie kupić? - redmonster - 06-07-2017 10:58 AM

Moim zdaniem najlepiej popytać w jakieś firmie brukarskiej, oni zwykle mają namiary na bezpośrednich dostawców. A potrzebujesz tylko kostkę czy od razu szukasz kogoś, kto ją ułoży?


Tania kostka brukowa w Wielkopolsce – gdzie kupić? - Sqeer - 06-07-2017 12:31 PM

myslałem żeby najpierw kupić kostke, a puźniej szukac ekipy do jej układania


Tania kostka brukowa w Wielkopolsce – gdzie kupić? - redmonster - 06-07-2017 01:33 PM

Znacznie taniej będzie jak od razu znajdziesz sobie firmę brukarską. Jak zamówisz od nich kostkę to na bank będzie taniej niż byś materiał miał kupować indywidualnie.


Tania kostka brukowa w Wielkopolsce – gdzie kupić? - badsoldier - 06-07-2017 04:26 PM

Kolega wyżej ma racje. Co prawda kostka brukowa w Wielkopolsce sprzedawana jest przez wszystkie większe hurtownie budowalne, ale klient indywidualny nigdy nie może liczyć na takie rabaty, jak firma brukarska. Dlatego to rozwiązanie z wynajęciem firmy i zakupem kostki przez taką firmę jest chyba najbardziej sensowen. Przynajmniej tak mi się wydaje. Jak byś szukał dobrej firmy tego typu, to tutaj masz linka http://www.bin-bruk.pl/kostka-brukowa-poznan. Firma zajmuje się układaniem kostki brukowej różnych typów. Także na pewno się dogadacieSmile


Tania kostka brukowa w Wielkopolsce – gdzie kupić? - woalka - 06-07-2017 05:20 PM

Czemu kostka betonowa? Wiem, że jest tańsza, ale naturalny granit jest sto razy ładniejszy


Tania kostka brukowa w Wielkopolsce – gdzie kupić? - Sqeer - 06-07-2017 06:48 PM

Może i ładniejszy, tylko niepraktyczny. Podjazdy z kostek betonowych sa idealnie rowne, a to wedlug mnie jest najwazniejsze