Fani fify i piłki nożnej
Jakie przedszkole z Montessori w Poznaniu? Interesuje mnie ta metoda? - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Szkoła - wspomnienia (/dzial-szkola-wspomnienia)
+--- Wątek: Jakie przedszkole z Montessori w Poznaniu? Interesuje mnie ta metoda? (/w-jakie-przedszkole-z-montessori-w-poznaniu-interesuje-mnie-ta-metoda)



Jakie przedszkole z Montessori w Poznaniu? Interesuje mnie ta metoda? - baskijczyk - 08-24-2017 10:29 AM

Ostatnio czytałem kilka artykułów o tej metodzie nauczania i bardzo mnie ona zainteresowała. Moje dziecko jest w takim wieku że za niedługo będę musiał je zapisać do przedszkola i szukam kogoś kto oferuje tą metodę nauki.


Jakie przedszkole z Montessori w Poznaniu? Interesuje mnie ta metoda? - Szwedka - 08-24-2017 11:50 AM

Jeżeli interesuje cię przedszkole z Montessori w Poznaniu to jest tylko jedno sprawdzone miejsce. Wejdź na http://latawce-dmuchawce.pl/metody/ i tam poczytaj na temat tego przedszkola i metod jakie tam stosują Wink


Jakie przedszkole z Montessori w Poznaniu? Interesuje mnie ta metoda? - pozytywna - 08-24-2017 01:26 PM

Ta metoda jest bardzo popularna i większość przedszkoli ją stosuje. Oczywiście mówię tutaj o prywatnych przedszkolach bo nie wiem jak jest w publicznych. Na pewno przedszkole ze strony latawce-dmuchawce.pl jest bardzo polecane i ma dobrą opinię. Warto zapisać tam dziecko Smile


Jakie przedszkole z Montessori w Poznaniu? Interesuje mnie ta metoda? - niepewny - 08-24-2017 03:57 PM

Kiedyś było bardzo fajne przedszkole koło uniwersytetu ekonomicznego tylko tam zawsze była mała grupa.. Miało ono opinię jednego z najlepszych przedszkoli w tym regionie.


Jakie przedszkole z Montessori w Poznaniu? Interesuje mnie ta metoda? - Wacław - 08-24-2017 05:00 PM

Moje dziecko chodzi do przedszkole o którym pisała koleżanka i jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Z tego co syn mówił to mają bardzo dobre jedzenie, dużo warzyw i owoców, oraz dobre metody. Jeszcze nie słyszałem żeby powiedział że się nudził Big Grin