Fani fify i piłki nożnej
Szukam inspiracji do pokoju - Wersja do druku

+- Fani fify i piłki nożnej (http://www.e-szkoly.pl)
+-- Dział: Dyskusje (/dzial-dyskusje)
+--- Dział: Dom (/dzial-dom)
+--- Wątek: Szukam inspiracji do pokoju (/w-szukam-inspiracji-do-pokoju)



Szukam inspiracji do pokoju - Szwedka - 01-03-2018 08:15 AM

Rozglądam się za ciekawym pomysłem na tapety do pokoju dziennego. Koleżanka namówiła mnie, żebym jednak zdecydowała się na tapetowanie. Niestety nie wiem za bardzo gdzie znajdę szeroki wybór no i solidną jakość tapet. Pomóżcie Smile


Szukam inspiracji do pokoju - niepewny - 01-03-2018 09:05 AM

Z żoną wybieraliśmy na Tapetuj.pl, mają bardzo szeroką gamę produktów. Odnośnie jakości – zero zastrzeżeń, tapety kładło się bez najmniejszych problemów.


Szukam inspiracji do pokoju - złotousty - 01-03-2018 11:15 AM

Sklep znam – chyba coraz więcej ludzi tam zamawia. Moje prywatne zdanie i rekomendacja – coś w paski: https://tapetuj.pl/category/tapety-w-paski. Bardzo uniwersalna opcja w zasadzie do każdego wnętrza. A ponieważ wzornictwo jest różnorodne to jesteś w stanie wstrzelić się w każde preferencje. Przyjrzyj się, może zapytaj kogoś o opinię. Tam są naprawdę fajne tapety i w dobrych cenach.


Szukam inspiracji do pokoju - lunaLa - 01-03-2018 01:45 PM

Zawsze podobały mi się tapety, wcale nieprawda że moda na nie minęła – gdyby tak było nie byłoby tylu ofert na rynku.


Szukam inspiracji do pokoju - Sznur - 01-03-2018 02:41 PM

Akurat nie mamy w tej chwili tapet w żadnym pomieszczeniu ale znam wiele osób które sobie chwalą. Na pewno tapeta daje pod wieloma względami więcej możliwości aniżeli farba.


Szukam inspiracji do pokoju - niepewny - 01-03-2018 05:22 PM

Bardzo lubię przeglądać wzory tapet, zazwyczaj udaje się tam znaleźć coś stylowego i oryginalnego. Producenci się dziś prześcigają i efekty widać w asortymencie sklepów.


Szukam inspiracji do pokoju - Hetfield - 01-03-2018 05:59 PM

Gdybym miał decydować jeszcze raz – tylko tapety. Pomieszczenia są bardziej przestrzenne i zwyczajnie ładniejsze.