Witamy w Fani fify i piłki nożnej.
Witaj! (LogowanieRejestracja)


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pomoc z wyborem projektu domu

  (Tryb drzewa | Tryb normalny)
01-03-2017, 12:31 PM
Post: #1
Pomoc z wyborem projektu domu
Witajcie. Wiem, że tu przez chwilę mnie nie było, ale życie mnie poniosło. Kredyty, papierki, banki, załatwianie. Ale się wreszcie udało, mamy zielone światło do tego, żbey się budować! Teraz pozostało jeszcze najważniejsze, czyli wybór domu i nie wiemy teraz, na co się zdecydować. Pomożecie nam trochę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2017, 02:51 PM
Post: #2
Pomoc z wyborem projektu domu
Ja bym się chyba zdecydował na kompletny projekt domu. Po prostu idziesz, wybierasz, płacisz i masz gotowy projekt. Bez żadnego problemu, czekania i co chyba najważniejsze – poprostu taniej. Sprawa warta przemyślenia i to rozwiązanie, na które się coraz więcej osób decyduje. Nawet nowy projekt nowoczesnego domu możesz tak załatwić i się cieszyć super domem. Mi osobiście podobają się takie domki parterowe http://invest-center.eu/budynki-mieszkal...rterowych/ i cierpliwie na jeden z nich składam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2017, 05:29 PM
Post: #3
Pomoc z wyborem projektu domu
No mnie bardziej interesuje dom jednorodzinny z poddaszem i ostatnio już taki projekt oglądałem i całkiem jestem z niego zadowolony i chyba się na niego wreszcie zdecyduje. No zobaczymy jak to będzie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Aktualny czas: 03-29-2024, 03:37 AM
Kontakt | My forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS